scheise

Журнал о.Негребецького

Віночок нових прислів'їв
alfons
nehrebeckyj
Борці за волю не вживають алкоголю!
Люди чистої душі не вживають анаші!
Той, хто любить Україну, не купляє героїну!
Борці за прозорість вибОрів не п'ють юшки з мухоморів!
Тільки гад і майбутній мент може нюхати клей "Момент"!
Хто шанує рідну хату, не вжива денатурату!
Хто вживає нікотин, не підніметься з колін!
У самогоні - сивушні олії, хто його п'є - сприяє Росії.
Хто п'є віскі, джин і текілу, шкоду робить власному тілу.
Хто п'є бурячанку, не вилізе на тачанку. А хто вип'є коньяку, коня спинить на скаку.

Хто любить цигарку і любить спиртне, для рідно Неньки нічого не втне!
Хто курить і п'є - не має рації! З такими людьми не збудуємо нації!
Хто п'яний будує, майструє чи сіє, То що б не робив - виходить Росія.
Щоб розцвітали Донбас і Карпати, треба не пити, а лиш куштувати.
Донбас - то був плавильний чан, там половина галичан.
Треба їх тільки гарненько відмити - і з міста Тореза зробить Пустомити.
Буде добра агітація і належна пропаганда - зміниться Донецьк, українізується Луганда.
Треба чистити й мести, в Донбасі порядок навести.
Потрібна політична воля - вимести сміття з Дикого поля. Бандита, п'яницю і ницу повію - депортувати в Росію. Нормальних людей залишити - що вміють паяти, кувати і шити.
Хто не захоче по-людському жити - тих в резервацію запросити. Провести горілки з десяток труб - хто був алкоголік, той стане труп.
Резервація є, рішення - клас, тягнімо труби скоріше в Донбас.

Отаке от
Bufo_viridis
nehrebeckyj
Десь у 1975 році намалював оцей твір:
KerKola2

Не минуло й 40 років, як гоп! - люди вже й скульптуру зваяли
Golovozhopie

Ну що тут скажеш...

Прапороносне
StG-44
nehrebeckyj
Ukraine3
Ігор Каганець здійняв кампанію, що теперішній прапор поганий, не фень-шуйний. А фень-шуй каже, що сильна країна повинна мати прапор з трьох смуг, а не з двох. Крім того, національні кольори вкраїнців - біле, червоне та чорне, а не жовте й блакитне.
А ще нинішній прапор тим не дуже добрий, що його не видно. От сплавлявся я влітку по Десні - і бачу, що багато людей таборують під прапорами, однак це стає помітно, коли підпливеш аж дуже близько. Здалеку прапора не видно. Ну дуже він блідий і скромний...
Ось Докія Гуменна, "Хрещатий Яр": "...жовтоблакитний прапор замайорів над Києвом, на святині землі української, Софійській дзвіниці. Прапор майорів, правда, кілька днів, зовсім непомітний поруч величезного яскраво-червоного простирала з загрозливою чорною свастикою в білому полі. Того маєстатичного, видно було звідусіль, а в нашого скромного наче й барви зблякли..."
Подібне є в іншому "Яру". "Холодний Яр" Горліса-Горського - там сотник Чорнота казав: "Хай мене чорт вхопить, як той ніжний колір у нашому прапорі принесе Україні щастя".
А мій прапор бачите, який гарний?
Але це просто мої настроєві міркування без жодного наміру закроїти якусь кампанію.

Ґендерне
alfons
nehrebeckyj
В університетській групі я був єдиний хлопець. Дівки зі своїми дамськими секретами спочатку виходили, потім перестали - бо чого ж, їх же восьмеро. Шепотілися, потім перестали. Я мимоволі був у курсі чобіт, колготок, тривалості циклів і затримок. Ще потім по одній почали виходити заміж, як наслідок - обговорення рецептів супчиків, шиття, плетива, підгузників, сосок... Се тяжко впливало на мою чоловічу ідентичність. Я вельми боявся, щоб не сталось непоправних змін характеру. Простіше кажучи - щоб не обабитись. І наче вдавалося, був мужиком. А тоді якось приснилося, що на лівій панчосі петля спустила...

Загадкове прізвище
Soneczko
nehrebeckyj
Командні кадри.

 photo 420f4d63-e607-471f-a04a-b69e14277337_zps5d7945bf.jpg
Начальником штабу нашого 2 батальйону був капітан Попов. Він же Нікалай Нікалаєвіч, Коля, Кармен. Алкоголік на завершальній стадії, тричі підшивався й тричі ту підшиту капсулу видряпував. Read more...Collapse )

Голівуд з нами
Leone Leoni
nehrebeckyj

Просю інтелектуяльної допомоги.
Fantomas
nehrebeckyj
Люде, відпишіть щось оцій тітці на оце http://domestic-lynx.livejournal.com/111033.html Тітка дуже недурна, глибоко копає, спостерігає, аналізує, робить висновки. Та щойно мова заходить про Україну - спостерігається загальна кацапська біда: параліч мозку. Повний. З австро-угорським штабом включно. Я не можу відповідати, бо зриваюсь, а не можна. Треба інтелігентної відповіді, по пунктах. Навіть на дурню про стояння на Майдані-2004 за 100 дол.

Знову козли?
Soneczko
nehrebeckyj
Це тільки в мене так шванкує ЖЖ?

Серу матері
scheise
nehrebeckyj
От чого я не читаю цієї рептильки - через неграмотність та халтуру. Ага, і "архив издания".
http://www.umoloda.kiev.ua/number/2374/164/84470/
Вибачте, що не про Шенґенський майдан. Про нього й без мене напишуть.

Таємниці політтехнологій
scheise
nehrebeckyj
Як показує історичний досвід, щоразу, пірнувши у гімно з головою, "Свобода" вибирається на берег ще міцніша, завзятіша й повнокровніша. Щонайменше дві купелі організувала об'єднанню Ірина Дмитрівна. Тепер її Олег Ярославович нагородить уже діамантовим партійним значком, і на виборах ВОС набере не менше 34 відсотків.

Скрізь навколо шахраї.
StG-44
nehrebeckyj
Забув же ж доповісти громадськості, що, крім "Оранти", став жертвою ще одних пройдисвітів. Називаються "СпортЛайф". Я 3 роки ходив у їній "джим", бо він був буквально в сусідньому будинку. І раптом 31 жовтня приходить на телефон звісточка: Dorogoj klient! S 1.11.2013 v klube na Raduzhnom rekonstrukcija! Тобто - прямо завтра клуб закривають, а ти переходь на Троєщину. Але з сильною доплатою. І туди добиратися - ціла пригода. Я ж клуб обирав, щоб ходити, а не їздити. Грошей за невикористані місяці не повертають. Ну добре, в мене лишилося місяців 4, а є ж люди, які буквально 30-го жовтня записалися - і їх так надурили. Ніхто ж і слова не сказав. І - яка реконструкція проти зими? Самі ж кажуть, що почнуть аж на весні. Мораль: СпортЛайф мерзотники, нізащо не записуйтеся в їхні клуби, бо надурять.

Семесюк, либонь, торжествує
scheise
nehrebeckyj
http://tvi.ua/new/2013/10/27/u_kyyevi_horyt_ahrarnyy_universytet

Суспільний запит
arbeit
nehrebeckyj
У мене в друзях майже нема письменників, але якби ото їм, письменникам, хтось передав, щоб вони елегій не творили, постмодерних "текстів" не ліпили, а щоб сіли й кожне щоб написало по книжці для підлітків. Хлопцям після 10 років уже нічого читать. Борзописці! Ну скільки можна шкрябать сопливі уті-путі для любих читачиків та компонувать сто шістдесят восьмі абетки? Дайте нам пригодницьких книжок з мужнім героєм. Це й видавців стосується. Чого й досі нема Дюми солов'їною? Або сера Волтера Скота (крім "Айвенги")? А періодика? Де "Реальність фантастики" українською? Чого "Пригоди" пишуть про що завгодно, а не про пригоди? Схаменіться, майстри слова.

З філософських зошитів
Soneczko
nehrebeckyj
Об'єктивної реальності, навіть якби вона існувала, пізнати неможливо. Слава суті всього, ніякої об'єктивної реальності, ніякої "матерії" не існує. Існує світ символів, створених нашою розумовою діяльністю. А йдучи вздовж логічного ланцюжка, врешті-решт доходимо багатьох практично-побутових висновків. Наприклад: Справжньому алкашеві бухло не потрібне. Чи: кохання - одна з форм онанізму.

Ви кажете: Сезанн, Сезанн....
scheise
nehrebeckyj
А мені більше романтизм до вподоби, Каспар Фрідріх який-небудь. Та реалізм - як ідейний так і гіпер. От. Оце плекаю в голові ідейно-реалістичну картину "Похорон приймака". Щоб задвірки хрущовки, службові входи суші-барів та крамничок, цинкова вентиляція, на кухонних табуреточках стоїть убога доломина з жовтим трупом, навколо жменька сусідок, а над усім цим - голуби, голуби, голуби. Серуть з високості на доломину, на небіжчика, на плакальників... Тілько хто ж це намалює? А якщо й намалює - хто ж у нього купить? Отаке от Пікасо.

Як вагомо звучить - ПДР...
StG-44
nehrebeckyj
Це ж держава нові Правила дорожнього руху запровадила. Нарешті в мене дійшли руки й очі переглянути цей шедевр. Мало, що назва трохи теє: "Правила дорожнього руху України". До чого тут Україна? До Правил чи до руху? Чи до покоцаних доріг? До речі, так само мене дивує назва "Міністерство сільського господарства України". Що, в Києві є ще Міністерство сільського господарства Маршалових островів? Бідну Україну тулить підмосковний розум чиновника, де тільки може. Особливо до міністерств, разом з МВСУ. Мабуть, крім МСГМО, десь на Печерську є ще й МВСМО - Міністерство внутрішніх справ Маршалових островів. Бо це, либонь, воно помагало складати нові ПДР. Пункт 8.2-1, четвертий абзац: "Дорожні знаки встановлються обабіч дороги, на тому її боці, що відповідає напрямку руху". То як же ж вони встановлюються - "обабіч" чи таки на тому боці? Одним-єдиним словом завдано економічних збитків, бо якщо знаки встановлювати "обабіч", то їх треба удвоє більше. І за це єдине слово варто когось розігнати з НТЦ-ХАДІ та з ЦБДР та АС при МВСУ. Чи при МВСМО. Вибачте, що я не про Фіфу.

Де купити великого казана?
Misce
nehrebeckyj
Бо нема вдома телевізора...


Сходіть
arbeit
nehrebeckyj
Ітиме 26 та 27 вересня на сцені Молодого театру. Так склалося, що я це переклав, і вистава супроводжуватиметься українськими субтитрами.
У всіх рекламах та афішах назву подають, як "Звірі та діти захопили вулиці". Оригінальна назва "The Animals and Children took to the Streets", а take to the streets означає "вийти на вулиці (з протестом)", а не захопити вулиці. Не знаю, чого так переклали назву, то не я. Вистава доволі своєрідна й цікава, як театральне явище.

Отуто ще й звук є.
vimeo.com/72202143

Про перекладачів :)
arbeit
nehrebeckyj
Originally posted by ekramarenko at Про перекладачів :)

Загадковий запис
alfons
nehrebeckyj
Пані й панове. Оте про Нашого Батька з танчиком - усе так і є. Я думав, щоб тут не стало, а там з'явилось, однак подумав іще й вирішив, що хай висить.

?

Log in

No account? Create an account