scheise

Журнал о.Негребецького

Previous Entry Share Next Entry
Логістика туриста й партизана
tanczyk
nehrebeckyj
У похід краще брати з собою не мило, а крем для бриття в тюбику. Миє краще за мило, важить менше, вистачає на довше, не торохкотить у рюкзаку. Шампунь у пакетиках - само собою.
Господарче мило краще відмиває тяжкий бруд, ніж туалетне. Беріть. Заодно труси виперете в перервах між боями.
Обов'язково брати маленьку лопатку - скажімо, садову копачку, які є у відповідних крамницях, чи навіть нагострену ложку. Саперну лопатку можуть не видати, бо розікрали, а одноразові туалети чимось же треба копати. Якщо цього не робити, то а) можливі інфекційні хвороби; б) ворог вистежить вас за екскрементами; в) самим же тяжко буде повзати.
Якщо годують централізовано, і нема де помити посуд, а одноразовий прогресивна громадськість не підвезла, то бажано мати рулончик поліетиленових торбинок, таких, як ото в супермаркетах. Укладаєш таку в казанок, тобі насипають туди супу, висьорбуєш суп, торбинку утилізуєш. У Бундесвері так роблять і нічого.
Напишу ще.

  • 1
чудово!
з вашого дозволу додам кілька власних спостережень
1) треба мати "критичний запас" з антібіотиків та антивірусних препаратів, не завадить активоване вугілля (і, пардон, кондоми)
2) чай, кава - в загашніку мають бути мусово
3) тютюн. нмд, про цю річ взагалі краще забути - курець просто не уявляє собі, наскільки його демаскує аромат тютюнового диму (я мовчу про вогник цигарки вночі)
4) сірники/запальничка - в герметичному пакетику
5) складаний багатофункціональний ножик (не мусово швейцарський). в 90% випадків він не знадобиться, але 10% (що лишилися) чомусь завжди трапляються в настільки неочікувані та непотрібні моменти, що тут можно вивести цілий закон Мерфі
==================
(про те що краще волосся на голові - і не тільки - зрізати геть я мовчу; думаю, всі розуміють чому)

* єх, перепрошую за деяку плутаність в думках - в сина та тестя ДНародження, трішечки через це теє во

Edited at 2014-04-18 06:45 pm (UTC)

Еге, ви спішите. Це ж був тільки перший том дослідження.

Ви думаєте, доведеться партизанити?

Та навіть якщо йти чергувати на блок-пост, то це знання не завадить.

  • 1
?

Log in

No account? Create an account