nespodiwano (nehrebeckyj) wrote,
nespodiwano
nehrebeckyj

Екскурсія в Київ

Сиджу на своєму лівобережжі і власне в столиці нашої Неньки давненько не бував. А це пройшовся від Олімпійської до Витріщатика...
"Як тебе не любити, Києве мій? Ну, не любити можна по всякому" - це, виявляється сказав Ірванець, а не Андрухович. А я ж хотів йому пробачити 8% шварцвальдського снобізму.
Та все ж. Київ справді гидотний. Брудний, неприбраний, на красивих доходних домах - мерзенні засклені балкони. Мов чиряки на лобі телеведучої. Хтивий "Мєтраґрад" заводить у блуди не гірше за Гоголівського чорта. Знайти напрямок у цьому місті навряд чи зможуть і "карєнниє кієвлянє" типу Адольфича, чиїх дідів у сорок сьомому наловили по навколишніх селах, щоб укомплектувати ФЗУ. Що вже казати про накачаних пивом британських кокні, які здуру приїдуть сюди футбольної пори почесати кулаки та пісюни. Тротуари в три ряди зайняті машинами, бідні кияни та гості міста прослизають між ними наче вужі. На Хрещатику - "на Крєстє", кажуть понаєхавшіє з Херсона - розкидане якесь пір'я. А під Київрадою на сцені дриґається під хванеру пєвєц: "Нью-Йооорк, Нью-Йооорк". Символічно.
Tags: Київ, капіталізм, соціальна гельмінтологія
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 19 comments